| Power Supply | AC 220V/50Hz Or DC 12V |
|---|---|
| Application | Vehicle Axle Weighing, Truck Scale, Weighing-In-Motion |
| Data Storage Capacity | 100,000 Records |
| Weighing Speed | 3-20km/h |
| Measuring Range | 10t,20t Per Pad |
| Capacity | 10-20t |
|---|---|
| Display | LCD |
| Water Protection | IP65 |
| Application | Truck Weighing |
| Division | 5kg |
| Capacity | 10-20t |
|---|---|
| Display | LCD |
| Water Protection | IP65 |
| Application | Truck Weighing |
| Division | 5kg |