| Cable Specification | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Power Supply | 10V DC |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compensated Temperature | -10°C To +40°C |
| Cable Specification | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Power Supply | 10V DC |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compensated Temperature | -10°C To +40°C |
| Cable | φ5, 2m |
|---|---|
| Accuracy | 0.02%FS |
| Customized | Acceptable |
| Compensated Temperature | -10°C To +40°C |
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | 10V DC |
|---|---|
| Usage | Weight Measurement Transducer |
| Cable Specification | φ5.5 |
| Cable | φ5, 2m |
| Customized | Acceptable |
| Material | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Output | 2mv/v |
| Cable Length | 42cm |
| Precision | C2 |
| Protection | IP66 |
| Precision | C3 |
|---|---|
| Material | Alloy Aluminum |
| Sensitivity | 2mv/v |
| Safety Over Load | 120% |
| Max Capacity | 120kg |
| Cable Specification | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Power Supply | 10V DC |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compensated Temperature | -10°C To +40°C |
| Material | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Measuring Range | 50-500kg |
| Sensitivity | 2mv/v |
| Accuracy | C3 |
| Degree Of Protection | IP66 |
| Capacity | 50-200kg |
|---|---|
| Material | Alloy Aluminum |
| Sensitivity | 2mv/v |
| Load Cell Type | Single Point Type |
| Accuracy | C2 |
| Cable Specification | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Power Supply | 10V DC |
| Material | Aluminum Alloy |
| Compensated Temperature | -10°C To +40°C |